Sklep z gitarami online

Ideą powstania Maczos Bass Shop (  MBS ) było stworzenie profesjonalnego e-sklepu z jak największa ofertą wysokiej jakości sprzętu muzycznego przeznaczonego dla gitarzystów basowych, którzy są traktowani przez wiele sklepów muzycznych jako zło konieczne.

Obecnie oprócz bardzo szerokiej oferty internetowej MBS to również realne miejsce, w którym możesz sprawdzić, przetestować, ograć i kupić swój wymarzony sprzęt czy po prostu wymienić basowe poglądy. Od września 2007 roku, na miejscu zawsze znajdziesz około pięćdziesiąt basów z różnych półek cenowych, kilka zestawów typu stack, comba, efekty i dużą ofertę akcesoriów nie tylko dla basistów. Nasze hasło „Tylko kciuków nie sprzedajemy” nabiera w tym kontekście właściwego znaczenia.

efekty mbsOd początku swojej działalności stawiamy na dobry kontakt z klientem. Staramy się żeby wszystkie pytania, maile, telefony nie po

zostały bez odpowiedzi. Jeżeli jest inaczej – powiedz nam o tym. Postaramy wynagrodzić Ci czas, który zmarnowałeś czekając na odpowiedź.

Nie stawiamy na konkretne produkty czy firmy – tylko na jakość, która przekłada się na brzmienie. Znajdziesz u nas zarówno dobry sprzęt dla początkującego basisty, jak i zaawansowanego profesjonalnego muzyka.

Połączenie szerokiej oferty, doświadczenia, szybkiej i konkretnej obsługi z rewelacyjnymi cenami dało efekt, jakim jest obecnie Maczos Bass Shop – profesjonalny e-sklep dla basistów.

struny mbs____________________________________________________________________________

PHU Liber sc
ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 17
41-800 Zabrze
(dojazd od ulicy Szczęść Boże – dawne zakłady Maćko,
przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny)

Autoryzowany dealer Framus____________________________________________________________________________
Dane do nawigacji GPS:
N50o18’14.97″
E18o46’47.46″

tel/fax. 032 278 52 68 ( 9.00- 17.30)
tel kom. 0 724 610 357 ( 9.00- 17.30)
Konto iPKO:
PHU Liber s.c.
98 1020 2401 0000 0802 0043 2286
e-mail: maczos@maczosbass.pl
W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem strony, zapomnianego hasła: grzesio@maczosbass.pl

machos bass

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *