Gabiony

gabiony
gabiony

Przychodzi  taki czas, że musimy (bo warto!) postawić w wielu dziedzinach życia, na rozwiązania nowoczesne, krótko mówiąc niekonwencjonalne. Akurat  w temacie  małej architektury i zabudowy radzimy sięgnąć po pewnego rodzaju novum (jeśli chodzi o wymiar teoretyczny), ale już niejednokrotnie sprawdzone od strony praktycznej. Chodzi o finezyjne połączenie dwóch – na pozór odmiennych materiałów – metalu i kamienia w niepowtarzalnej postaci elewacji gabionowych…

. Firma RedHen z Zabrza jest prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie. Potrafimy w sposób zadziwiający, dla każdego klienta, połączyć w jedną, nierozerwalną całość regularność metalu z dopełniającym ją w pełny sposób nieuporządkowaniem kamienia. Po wdrożeniu sprawia to nieodparte, niezapomniane wrażenie prawie poetyckiej spójności przełożonej na język architektury. Uzyskujesz efekt prawdziwego „otulenia”  budynku konstrukcją bardzo wytrzymałą i odporną na wszelkie niedogodności mijającego czasu użytkowania.

Elewacje z gabionów

konstrukcje gabionowe
gabiony REDHEN

Właśnie jakość jest cechą, którą cenimy sobie najbardziej. Pragniemy, aby zainwestowany w to rozwiązanie kapitał przynosił określone korzyści dla naszych klientów na długie lata. Zapewniamy, że te produkty stanowić będą powód do zadowolenia nie tylko dla Twojego portfela, ale również, a może przede wszystkim, dla Twojego oka. Stanowi o tym profesjonalna technologia produkcji i zastosowanie najbardziej odpowiednich materiałów. Jeżeli nie obce Ci artystyczne, a zarazem bardzo pragmatyczne podejście do tematu architektury i zabudowy wśród Twojego najbliższego otoczenia zachęcamy gorąco do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą – firma RedHen Zabrze jest w takim razie stworzona właśnie dla Ciebie. Pośród całej gamy innych produktów tj. ogrodzeń gabionowych, płotów  gabionowych itd. będziesz mógł odnaleźć rozwiązanie, które sprawi, iż Twoja posesja stanie się inna niż wszystkie, a przez to bardziej rozpoznawalna. Stworzymy dla Ciebie koncepcję indywidualną (jedyną w swoim rodzaju:) tak aby niejeden z Twoich sąsiadów, znajomych mógł o niej mówić w samych superlatywach ( i być może także skorzystać z naszych usług). RedHen to rzetelna fachowość i maestria tworzenia –  musisz koniecznie nas sprawdzić.

REDHEN

konstrukcje z gabionów
gabiony REDHEN

tel. +48 327 937 133

fax +48 32 278 64 65

e-mail: redhen@redhen.pl

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

biuro czynne od pn. do pt.

w godz. 7.30 – 15.30

Najwyższa Jakość

Po elementach architektury oczekujemy wielu lat bezproblemowego użytkowania. Stalowa konstrukcja panelu czy gabionu ogrodzeniowego stanowi w całości inwestycji tylko niewielką jej część, jednak to właśnie ona ma decydujący wpływ na to, jak długo będziemy się nim cieszyć.

Cechy wszystkich naszych produktów:

– zabezpieczenie antykorozyjnie przez cynkowanie metodą ogniową, odpowiadające normie PN-EN ISO 1461,

– elementy montażowe, które ze względów technicznych nie mogą być ocynkowane ogniowo są wykonane ze

stali nierdzewnej klasy A2,

– nasze produkty są poddawane starannej obróbce końcowej po procesie cynkowania, co znacznie ułatwia

montaż i poprawia ich estetykę,

– zachowanie „dobrej formy” gwarantuje duża ilość oraz optymalny sposób rozmieszczenia elementów

zabezpieczających nasze gabiony przed deformacją na skutek działania dużych sił rozpierających,

– nie stosujemy elementów ocynkowanych elektrolitycznie,

– produkty są starannie pakowane i zabezpieczane, aby uniknąć uszkodzeń w czasie transportu.

REDHEN to wysoka jakość, o którą dbamy na każdym etapie produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.